Współautorzy

Poszerzaj akwarystyczne horyzonty z A Jak Akwarium! I ty możesz zostać współautorem!

Współautorzy A Jak Akwarium to osoby które postanowiły dołożyć swoją cegiełkę akwarystycznej wiedzy właśnie do tego serwisu. Jeżeli i ty chcesz zostać taką osobą, dołożyć coś od siebie – napisz do mnie! Gdzie dokładnie napisać znajdziesz w zakładce – Kontakt


Dawid Nowak – bioworld_photo

Specjalizacja: Żółwie Wodno-Lądowe, Płazy wodne, Węże, Gady, Welonki
Hobbysta, pasjonat. Pałający sympatią do wielu zwierząt. Jego konikiem są żółwie wodno-lądowe, płazy i mniejsze gady. Interesuje się Akwarystyką ale także Terrarystyką. Posiada swoją własną hodowlę, a w przyszłych projektach zamierza założyć wiele zbiorników z różnymi gatunkami żółwi wodno-lądowych.
Instagram: @bioworld_photo
Facebook: @Nasze kochane żółwie wodno-lądowe🐢


Wiktor Wiacek

Specjalizacja: Akwarystyka Roślinna
Akwarysta słodkowodny. W swojej kolekcji posiada jedno akwarium roślinne. Jego konikiem są trudne w uprawie oraz trudno dostępne gatunki roślin akwariowych. Aktualnie rozwija swoje umiejętności w jak najlepszym prowadzeniu akwarium typu High-Tech oraz osiągnięciu idealnego wybarwienia roślin. Gurbała


Aleksandra Gurbała

Specjalizacja: Ryby Akwariowe, Akwaria Low-Tech
Akwarystka, w swojej kolekcji posiada 5 szkiełek. Jej akwarystycznym konikiem są wszelkie stworzenia żyjące w zbiornikach. Od ryb przez ślimaki na krewetkach kończąc.


Filip Mróz – reef_makro

Specjalizacja: Akwarystyka morska oraz krewetki
Akwarysta, hobbysta. W swojej kolekcji posiada 6 akwariów słodkowodnych oraz słonowodnych o pojemnościach: 2x30l, 50l, 250l, 350l, 450. Jego głównym akwarystycznym konikiem są koralowce i krewetki.
Instagram: @reef_makro