Po co jest ta strona?

Startujemy z moderowaniem grupy z wykorzystaniem narzędzia jakim jest strona internetowa przeznaczona wyłącznie dla Moderatorów i Administratorów grupy Po prostu akwarystyka. Żaden użytkownik nie powinien wiedzieć o czym tutaj piszemy! Tematy będą aktualizowane na bieżąco.
Proszę każdego o zapoznanie się z stroną. Przy systematycznej pracy nasza grupa wybije się na czołówkę grup akwarystycznych. Jak każdy z was zauważył większość tematów na grupie dość szybko umiera, lecz właśnie jednym z naszych zadań jest komentowanie tematów, pobudzanie ludzi do dyskusji, zadawanie pytań. Dlatego też proszę żeby każdy z was poświęcił dziennie te 5-10 minut na ogarnięcie grupy.

Akceptowanie próśb o dołączenie do grupy

Zanim przyjmiecie kogokolwiek do grupy i zaakceptujecie jego prośbę o dołączenie – każdy użytkownik powinien zostać zweryfikowany!
Nie przyjmujemy fałszywych kont lub takich które wskazują na osobę toksyczną. Profile bez znajomych, z zdjęciami budzącymi wątpliwości lub ich brakiem, świeżo założone konta mające zaledwie kilka dni, a także takie które nie są w żadnej grupie akwarystycznej powinny wzbudzać wasze podejrzenia. Dokładne kryteria dodawania nowych użytkowników pojawią się już niedługo na witrynie. 

Zgodny na reklamy oraz Info co do sprzedaży

Reklamy grup czy stron użytkownicy mogą wstawiać tylko i wyłącznie w piątki. Wszystkie ogłoszenia, reklamy itd. wstawiony bez zgody administracji czy też w inny dzień niż piątek – proszę usuwać. Pamiętajcie także że sprzedaż żywych zwierząt jest zabroniona przez facebook-u, także wszystkie ogłoszenia sprzedaży ryb itd. są zabronione. Wszystkie ogłoszenia sprzedaży umieszczone na grupach ogólnych przekierowujemy na grupę sprzedażową.

Przykładowe Tematy

Tematy podane w zakładce przykładowe tematy  to tematy postów o danej tematyce mające na celu wywołanie poważnej dyskusji wśród użytkowników grupy czy też innego rodzaju aktywności w grupie. Pamiętajcie że każdy temat, nawet trudny stanowi potencjalne źródło zapalające dyskusje, zwiększające aktywność ale też jest to potencjalne źródło kłótni i zaczepek, dlatego moderatorzy ale także sam autor postu musi go systematycznie kontrolować. W zakładce zostały podane tylko przykłady, na jaki temat napiszecie zależy już tylko i wyłącznie od was.