Hygrophila Siamensis

5/5

CENA: 3,00 zł/szt

Cena dotyczy jednej sztuki

Opis:

Hygrophila siamensis – Jej łodygi sięgają 15-40cm wysokości a wraz z liśćmi zajmują 10-15cm długości akwarium. Liście są jasnozielone i gęsto osadzone na łodygach. Rośnie bardzo szybko i wymaga regularnego przerywania, co utrzymuje ją nisko pod wodą. Jest bardzo odporna i nadaje się idealnie do akwarium początkujących akwarystów.

Przeczytaj Przed Zakupem

Jak Kupić? - Gwarancja Jakości!

W celu złożenia zamówienia zapraszam do kontaktu przez przycisk Kup znajdujący się w górnej części oferty lub wiadomość na adres e-mail: kontakt.ajakakwarium.pl 

W treści wiadomości proszę o napisanie nazwy produktu oraz ilości. W przeciągu 24h od wysłania wiadomości zostanie do Państwa wysłany e-mail z informacjami co do płatności, a także prośbą o dane Adresowe do wysyłki. 

Gwarancja Jakości!
A Jak Akwarium to profesjonalny serwis oferujący wiedzę,
a także niektóre elementy akwarystyczne. Najwyższy priorytet podczas sprzedaży lub wysyłki stawiamy właśnie na jakość! Rośliny pochodzą z profesjonalnej hodowli oraz uprawy.
Są w pełni zdrowe, bez braków w pierwiastkach, a także wolne od akwariowych szkodników. Paczki są specjalistycznie wykonane oraz zabezpieczone od czynników zewnętrznych. Wysyłka w 24H dzięki czemu mamy pewność że rośliny przyjadą do Państwa całe i zdrowe! 

Jesteśmy w stanie udzielić Państwu gwarancji jakości ponieważ stawiamy na jakość oraz doświadczenie.

best_quality