Gałęzatka Kulista

Ocena Produktu:
5/5

CENA: 5,00 zł/szt

Wielkość kulki: 3-5 cm średnicy
Cena dotyczy 1 sztuki

Opis:

Gałęzatka – roślina o kształcie kuli do różnorodnego wykorzystania w pomysłowych aranżacjach akwarium. Aby zachowała ładny wygląd musi być raz na jakiś czas obrócona na inną stronę aby umożliwić jej dostęp do światła. Możemy bez problemu podzielić roślinę na mniejsze fragmenty, które z czasem same uformują większe kule.

Dlaczego mała Gałęzatka to najlepszy wybór?

Małe okazy są zwarte w środku, duże są puste, ponieważ w rozrastającej się na zewnątrz kolonii następuje obumieranie plech wewnętrznych. Przy dobrym słonecznym oświetleniu w wyniku fotosyntezy na kulach pojawiają się pęcherzyki powietrza, które unoszą je z dna ku powierzchni wody, wieczorem kule opadają powoli na dno.

Przeczytaj Przed Zakupem

Jak Kupić? - Gwarancja Jakości!

W celu złożenia zamówienia zapraszam do kontaktu przez przycisk Kup znajdujący się w górnej części oferty lub wiadomość na adres e-mail: kontakt.ajakakwarium.pl 

W treści wiadomości proszę o napisanie nazwy produktu oraz ilości. W przeciągu 24h od wysłania wiadomości zostanie do Państwa wysłany e-mail z informacjami co do płatności, a także prośbą o dane Adresowe do wysyłki. 

Gwarancja Jakości!
A Jak Akwarium to profesjonalny serwis oferujący wiedzę,
a także niektóre elementy akwarystyczne. Najwyższy priorytet podczas sprzedaży lub wysyłki stawiamy właśnie na jakość! Rośliny pochodzą z profesjonalnej hodowli oraz uprawy.
Są w pełni zdrowe, bez braków w pierwiastkach, a także wolne od akwariowych szkodników. Paczki są specjalistycznie wykonane oraz zabezpieczone od czynników zewnętrznych. Wysyłka w 24H dzięki czemu mamy pewność że rośliny przyjadą do Państwa całe i zdrowe! 

Jesteśmy w stanie udzielić Państwu gwarancji jakości ponieważ stawiamy właśnie na jakość oraz doświadczenie.

best_quality